20 Ağustos 2010 Cuma

TTNeT SoRuNSaLı


Bu ttnet iyice aştı kendini...

Sabah kalktım modemde ne ışık var ne bişey.. Aradım müşteri hizmetlerini.. Zoraki cevap veren yetkiliyle ; ıvır zıvır kablo , modem ışıkları , spliter vs prosedürlerini ( sanki salakmışız gibi her defasında kontrol ettirmeseler olmuyor ) yaptıktan sonra arıza kaydı bıraktım.. "Birazdan sorun hallolur . Bizi aradığınız için teşekkür ederiz" dediler...

Bekle bekle 2 saat oldu herşey yine aynı..
Tekrar aradım , yine kablo modem prosedürlerinden sonra bu defa da "hemen hallediyorum bi dk bekleyin" dedi telefondaki bitkin ses...
Kaç 1 dk ? Bekle bekle.. Sonunda geldi modem ışıkları, kapattım telefonu, pc başına geçtim.. Şifre hatası veriyor ve sayfalar açılmıyor !

Bir daha aradım, yine kablo modem prosedürlerini yaptıktan sonra şifre hatası verdiğini, onlardaki şifreyle benim şifremin aynı olup olmadığını sordum ve doğru olduğunu teyid ettikten sonra telefonu kapattım ve beklemeye koyuldum..

Bekle bekle vakit geçmiyor ki !!! Bir daha aradım.. Başka bitkin bir ses "Arıza kaydınızı aldım. Bir önceki arıza kaydınız daha kapatılmadığı ve arkadaşlarımız üzerinde çalıştığı için olabilir ( bozacının şahidi şiracı.. ) ,kısa bir süre içinde düzelecektir. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz" dedi..


Ama nerdeee ??

Bir kaç arama girişiminde daha bulundum ve hep aynı yanıtları aldım " Birazdan düzelir... ! Bizi aradığınız için teşekkür ederiz "

Saat 11 de verdiğim arıza kaydının üzerinden 7 saat geçtikten ve benim sabırımın taştığı o son aramada karşıma çıkan yetkili " hanımefendi sizin modem şifreniz değiştirilmiş.. Yeni şifreniz **** lüften bu şifreyle giriş yapmayı deneyin. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz" demez mi ???

"Ayyy boşu boşuna mı her aramamda o kablo modem prosedürleri için saatlerce telefonda bekledim sonra düzelecek diye 7 saat bekledim ? Arayıp doğru olduğunu teyid etmeme rağmen siz benden habersiz şifremi nasıl değiştirirsiniz " diyerek kopardım yaygarayı..

" Bizi aradığınız için teşekkür ederiz " den başka düzgün bir cevap bilmeyen sözüm ona yetkililere yaygarayı kopartsan ne olacak ???

Anlayacağınız çıldırmama ramak kalmışken TTNET hiç yoktan bi tarafından uydurduğu hatayı sanki bir şey olmamışcasına bir süpermen edasıyla düzeltti efendim...

Şu an tek merak edilen ; laçka olmuş sinirlerimi hangi süpermen'in düzelteceği ???

2 yorum:

Mehtap Pasin Gualano dedi ki...

kendiniz tabii ki... Baska kimseden hayir gelmez... Hemen unutmaya bakin, oluyor boyle seyler deyip hafife alin... Yoksa olan size oluyor, soylemedi demeyin...

RuYaYLa dedi ki...

Mehtap : Oluyor tabi de fazlaca sinir bozucu bir durumda kaldım...