26 Nisan 2013 Cuma

BiRaZ Da GüZeL HaBeR...


Son zamanlarda gerçekleşen olumsuzluklar arasında biraz olumlu bir konuya değinmek istiyorum bugün.
Evet, biz bayanlar çok sıkıldığımızda, strese girdiğimizde veya kendimizi iyi hissetmediğimiz de ne yaparız? Tabii ki alışveriş... Alışveriş biz bayanları farklı bir boyuta taşır, sorunlardan biraz da olsun uzaklaştırır.

Eminim siz de alışverişten hoşlanıyorsunuzdur. Özellikle hiç yorulmadan yapabildiğimiz online alışveriş bu hoşnutluğumuzu bir adım öteye taşıyor değil mi? İşte bu konuda benim de size vermek istediğim güzel bir haber var. Nihayet online alışverişlerimizi daha da ucuza getirmemize olanak sağlayan bir site bizlerle buluştu. Sitenin ismi Kuponsihirbazi.com... 

Belki kimileriniz çoktan duymuştur bu siteyi; çünkü bu işten anlayan kime sorsam “Ben o siteyi biliyorum” diyor. Ben yeni tanıştım şahsen ama neden herkesin tanıdığını hemencecik anladım.

Neden derseniz buna cevap vermeden önce Google’da bir indirim kuponu araştırması yapmanızı öneririm. Bakalım siz de bir sürü sahte veya tarihi dolmuş kuponlar arasında kaybolup “kuponla uğraşamam” diyecek misiniz... Evet, bir kupon sitesi için en önemli şey sitenin güvenilir olması. Güvenilirlikten kastım, bana zaman kaybettirmesin. Şimdi anladınız mı neden çok ünlenmiş bu site? Çünkü kuponları çalışıyor!


Ben bir favori kupon örneği vermek istiyorum, burada %25 indirim sağlayan enmoda kuponu var! Her 100 TL ve üzerindeki alışverişte %25 indirim... Ne demek oluyor biliyor musunuz? Her 5 alışverişten  biri tamamen bedavaya geliyor demek! Benden de pes demek geliyor bu durumda!


Neyse, umarım bu güzel paylaşımdan siz de faydalanma fırsatı bulursanız. Hayatın keşmekeşi arasında biraz olsun kendimize fayda sağlayacak olanaklar ile mutluluğu yakalamaya çalışıyoruz işte...


Hiç yorum yok: