13 Ekim 2016 Perşembe

BeN GeLDiM VoL BiLMeM KaÇ ..!

Ahh bloğum

Seni uzun zamandır ihmal ediyorum biliyorum..

Ama herşey öyle üstüste geliyor ki.. Bırak oturup şuraya yazmak için vakti , bir anda başımı kaşıyacak vakti muma aradığım oluyor....

Yazamadığım zamanlarda ne mi oldu ??

* Minnak prensesim , dünyalar güzeli fıstığım büyüdü mü büyüyecek mi derken 5 Ekim'de 1 yaşına girdi..

*Uzun uzun kitap okumaya vakit yaratmaya çalışıp uykusuz gecelerin sabahında yataktan kızımın mıkırdanmalarıyla fırladım..

*Evlendikten sonra aldığım 10 kg 'ın üzerine hamile kalınca bir 33 de ordan ekledim üzerine ve üç haneli rakamları gördüm... Hatta 111 i görünce kalp krizi geçirecektim :)))

*Sevgili kaynanam öyle bir laf söyledi ki ( laf aramızda hayatımda hiç öyle bir betimleme duymadım da görmedim de ) Acilen diyete başladım ve şu an hamilelik ve sonrasında aldığım 33 kiloyu vermiş bulunmaktayım :)))) Yaşasın inattt !!!

*Kalan 10 -12 kg da yakında bu inatla gidecek inşalahh* Evime yerleştim...

* Ve hayatıma babamsız kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum :(

Şimdilik bu kadar 

Yakın zamanda görüşmek dileğiyle


Öpüldünüz 

Rüyayla

2 yorum:

Bendeniz... dedi ki...

Canımmm ben de yazmak istiyorum artık anlatacak çok iey var, nasıl başardın bunu kalem kalem paylaşmalısın bir kere, bir de o pamuk kızın resimlerini göremedim ben hala, öpüyorum sizi sevigyle:**

RuYaYLa dedi ki...

Bendenizimmm

Canım bitanem geri gelmene çok sevindim sana facebooktan hemen yazacağım canım :) Zayıflama hikayemi de bir gün yazabilirim belki ne dersin ;)