14 Ekim 2009 Çarşamba

KaRMaKaRıŞıK BiRKaÇ GüN

Son günlerde çok karmaşık şeyler oluyor ya da bilmiyorum uzun süreli rutinlikten sonra olanlar bana çok karmaşık gibi geliyor galiba..

Cumartesi gününden beri İstanbul'daydık.. Bugün geri geldik.. Yarın belki yine gideceğiz..

Aslında herşeyi şöyle baştan özet geçsem iyi olacak;

Geçenlerde boyunda oluşan şişlik yüzünden doktora gitti babam.. Doktoru bir teşhis koyamadı ve biopsi yapılsın diye İstanbul'a yolladı.. Cerrahpaşa'da muayine olduk. Yarın gelin dediler.. Ertesi gün resmen kobay fareleri gibi yeni öğrencilere babamı gösterdiler.. Genel Anestezi yapılacağını ve bunun için bir kaç test yaptırmamızı söylediler. Anca bir tanesini o gün yaptırabildik ama sonuçlar için yine yarın gelin dediler.. Ertesi gün tüm o sıralara, kalabalığa inat tüm testleri bitirdik falan derken, MR çektirin demezler mi ? Onu da 3 ay sonrasına gün verdiklerinde benim sabır taşım çatladı... Bugün git yarın gel !!! Acil olsa hastane koridorlarında ! töbee töbee !!! Çıldırmamak işten değil!

Oysa burda 2-3 kan testinin sonuçlarını 2 saat sonra alabilirsiniz işte o yüzden atladığım gibi geldim buraya.. 3 ay sonrasına gün verdikleri MR'ı burda yarın çektireceğiz... Sonrasında burdaki doktorumuzla konuşup bişeyler ayarlamaya çalışacağız bakalım sonuç ne çıkacak.... Olmazsa dediğim gibi yarın yine bana İstanbul yolu gözüküyor..

Bu arada iş yerimden izin aldım fakat bu izin zoraki olduğundan olacak ki, her an kafamı gözümü yaracaklarmış hissine kapılıyorum.. Müdürüm telefon edip  iki de bir "Ne oldu baban hala ameliyat olmadı mı " diye !!! soruyor.. Sanki çocuk oyuncağıymış gibi! Yaptılar da ben ameliyat ettirmedim bir kaç gün kaçayım işten diye ! töbe töbee..  Hastalık konusunda bu kadar hassas olduğumu bilmesine rağmen bu adam neden beni sinir ediyor hala çözebilmiş değilim doğrusu...

8 yorum:

dwarfwaves dedi ki...

geçmiş olsun,umarım kötü bir şey yoktur..bu arada yılların tecrübesi:benim tanıdığım bütün müdürler şerefsiz..iş hayatında ii bir mevki sahibi olmak için insanlığı askıya almak moda olsa gerek..

kişisel depresyon anları dedi ki...

geçmiş olsun öncelikle. hastane ile işin olmayadursun eğer çok paran yoksa... memleketin hali bu...sonu hayırlı olsun da çekilen acılar önemli değil...

Parpali dedi ki...

İstanbul böyle bir yer maalesef. Acile gidersin, vizite kağıdı diye tuttururlar. Adı üstünde acil.
İçini ferah tut, bir şey çıkmayacaktır inşallah.

khaos dedi ki...

geçmiş olsun, dilerim iyidir baban..
dilerim iyi de olacaktır, bir sorun yorktur.

fotograf penceresinden dedi ki...

çok geçmiş olsun umarım kötü birşey çıkmaz
boşver müdür ne derse desin babanın sağlığı yerinde olsun takma

Dominika dedi ki...

Geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin. Böyle insanlıktan nasibini almamış çok müdür var !
Kafanıza takmayın sakın.

вєndєníz... dedi ki...

Allah acil şifalar versin iyi haberlerini alalım inş.
Çok özledim seni bitanem eski adresimdeyim önce sağlam bi sohbet edelim ama gel de.
Öpüyorum

Ruyayla dedi ki...

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar..