25 Ekim 2008 Cumartesi

Cıss SaNSüR

Hayatımız boyunca bişeyleri öğrenmemiz, söylememiz yasaklandı... Neleri görüp neleri görmeyeceğimize, neleri okuyup neleri okumayacağımıza başkalarının karar vermesi bu aralar hiçte yabancı deil... Hoşlarına gitmeyen şeylerde engellendik hep kontrol altında tutmak adına... Çocukken hani dokunmamamız gereken şeylerde annelerimizden ya da babalarımızdan bir ses çıkardı cıss! Şimdi devletin başındakiler aynı şeyi yapıyor! İzleme, görme, düşünme, karar verme, dokunma, hissetme, konuşma...CISSS..!


"Tüm sakıncalı ayıklanmalı,
Herkes ve her şey tek tip olmalı,
Tüm bu farklılıklar makaslanmalı,
Hepsi kara poşetlerle boğulmalı

Televizyon ekranları karartılmalı,
Bütün gazeteler toplatılmalı,
Onlar gibi düşünmeyen herkes,
Zindanlara tıkılmalı!

Sansür yapmalı!
Sansür yapmalı!
Sansür yapmalı!
Kesip biçip her şeyi
Kolaj yapmalı ---Rashit
"

Bundan 6-7 ay kadar önce Tekirdağ da çocuk pornosu, şantaj vs gibi suçlarla tutuklanan bir adam vardı... Önceki gün bir cafede rastladım yanında bir mafyayla birlikte... Yüzsüzlüğü o kadar ele almış ki bir de sırıtarak selam verdi... Bütün cinlerim tepeme çıktı!!!


Bu kadarına da yuuuhhhh artık dedim !


Liseli, orta okullu kızların görüntüleriyle yakalandı, ufacık çocuklara elindeki açık seçik resim,video vs belgelerle internete ya da ailene veririm diye şantaj yapıp, ona buna peşkeş çekti.Kodamanlara peşkeş çekmekle yetinmeyip o kodamanları da görüntüleyip onlara da şantaj yaptı...


Bunca şeye göz yuman ve bir kaç ayda , (bunca kurban yetmiyormuş gibi ) daha bir sürü kurban bulsun diye sokağa salıveren devletimin hakimleri hala internet sitelerini sansürlemeye uğraşsınlar!!!!!


Ortalıkta Şerefsizler dolaşmaya devam ediyorrrrrrrrr!!!!!!!


4 yorum:

pRncfRn dedi ki...

Hadi çocuklar, boşaltıyoruz interneti, çıkın.

Ruyayla dedi ki...

yaa bananee bananee çıkmıcam ben :P

вєndєníz... dedi ki...

ve onların yüzünden bizler sokakta özgürce dolaşamıyoruz iyi mi:((

Ruyayla dedi ki...

Haklısın valla bendenizcim